NUFACE Zařízení pro vyhlazení linky FIX

Co to je: Zařízení pro vyhlazování linek používá jemný mikroproud k cílení vzhledu jemných linek a vrásek kolem očí, úst a čela.

Typ pleti: Normální, Suchý, Kombinace a Mastný

Obavy o péči o pleť: jemné linie a vrásky, tupost a otoky

Co musíte vědět: NuFACE FIX ™ je revoluční, na cestách nádherné duo, které se zaměřuje na vzhled jemných linií a vrásek. Začněte s energizujícím přípravkem NuFACE FIX Line Smoothing Serum vytvořeným s iontovými složkami, které pomáhají oživit pokožku během léčby nebo kdykoli to vyžaduje přeplněnou podporu Pure Energy ™. Zapněte pokožku pomocí zařízení na vyhlazování linií NuFACE FIX, které je očištěno od FDA, abyste viditelně zpevnili, vyhladili a napnuli jemné linie a vrásky pro mladistvější a zářivější pleť. Použijte sérum a zařízení FIX kolem linie rtů a vytvořte plnější vzhled rtů.

Tato sada obsahuje:

– Zařízení na vyhlazování linek NuFACE FIX

– 0,25 oz / 7,4 ml NuFACE FIX Linka vyhlazující sérum (30denní dodávka)

– Nabíjecí kabel micro-USB

Doporučené použití:

– Vyčistěte pokožku a naneste sérum NuFACE FIX ™.

– Pomocí techniky „opeření“ zařízení NuFACE FIX ™, rychlého mazání pohybu, vyhladíte vzhled jemných linek a vrásek kolem očí, úst, čela a nasolabiálních záhybů.

-Údržujte každou oblast po dobu tří minut až dvakrát denně.

– Pro plnější vzhled rtů použijte techniku ​​„švihnutí“ fixačního zařízení podél linie rtů (tři minuty na každou stranu.)

-Klikněte na zbývající NuFACE FIX ™ sérum pro trvalé výhody péče o pleť.

-FIX je ideálním dokončovacím krokem k ošetření vašeho zařízení NuFACE Trinity® (prodává se samostatně) nebo Mini (prodává se samostatně).