BAREMINERÁLY Skinlongevity Long Life Herb Anti-Aging Face Serum

Co to je: Sérum, které obsahuje silnou superpotravinovou bylinu s dlouhou životností, o které je klinicky prokázáno, že podporuje pokožku, takže se zdá být mladší a delší.

Zvýrazněné přísady:

– Boosted Long Herb: Viditelně posiluje a vyhlazuje strukturu pokožky a zároveň pomáhá odolávat viditelným známkám stárnutí způsobeným každodenním poškozením.

– Kalifornie mák: Poskytuje antioxidační ochranu, která pomáhá chránit pokožku před poškozením volnými radikály a prostředím.

– Niacinamid: Pomáhá podporovat bariéru pokožky a zjemňuje vzhled jemných linií a vrásek.

Popisky složek: Bez síranů SLS a SLES, parabenů, formaldehydů, látek uvolňujících formaldehyd, ftalátů, minerálních olejů, retinylpalmitátu, oxybenzonu, černouhelného dehtu, hydrochinonu, triklosanu a triklokarbanu a obsahuje méně než jedno procento syntetických vonných látek. Tento produkt je také veganský, bez krutosti a bezlepku a je dodáván v recyklovatelných obalech.

Co ještě potřebujete vědět: Toto lehké sérum viditelně posiluje bariéru pokožky o 45 procent, aby lépe chránilo před poškozením stárnutím a stresem. Poháněn silnou, na minerály bohatou superpotravinovou bylinkou s dlouhou životností – odpovědně pocházející z Japonska – a niacinamidem, aby se snížil vzhled jemných linií, viditelně se zlepšila záře textury a upravila se pleť pro líčení.

Klinické výsledky: V americké spotřebitelské studii 32 subjektů po 8 týdnech:

– Byl vylepšen celkový vzhled pleti o 90%

– 83% souhlasilo, že kůže měla zdravě vypadající záři

– 83% souhlasilo s jemnými liniemi a vráskami, které vypadaly méně viditelně